KavesNET

Recommended Services
Supported Scripts
WordPress
Hubspot
Joomla
Drupal
Wix
Shopify
Magento
Typeo3

İleri Teknoloji ve Yüksek Performanslı
Sunucu Çözümleri

AMD Ryzen Threadripper 3960x işlemcili sunucularımız, ileri teknoloji ve yüksek performansıyla projeleriniz için özel olarak tasarlandı.

rocket.png

Sunucunuzu dilediğiniz gibi yapılandırın.

Ryzen 01Ryzen 02Ryzen 03Ryzen 04Ryzen 05Ryzen 06Ryzen 07Ryzen 08Ryzen 09
not found
CPU
2 CPU4 CPU6 CPU8 CPU10 CPU12 CPU16 CPU20 CPU24 CPU
not found
RAM
2 GB4 GB6 GB8 GB10 GB12 GB16 GB20 GB32 GB
not found
SSD
50 GB50 GB50 GB75 GB75 GB100 GB100 GB150 GB200 GB
not found
Hız
1Gbit/s1Gbit/s1Gbit/s1Gbit/s1Gbit/s1Gbit/s1Gbit/s1Gbit/s1Gbit/s

₺129,99/aylık

₺259,99/aylık

₺389,99/aylık

₺519,99/aylık

₺649,99/aylık

₺779,99/aylık

₺1039,99/aylık

₺1299,99/aylık

₺2079,99/aylık

Satın AlSatın AlSatın AlSatın AlSatın AlSatın AlSatın AlSatın AlSatın Al

Sanal Sunucu Özellikleri

Sanal sunucularımız, modern iş yükleri ve dijital ihtiyaçlar için tasarlanmıştır.

click-icon

Otomatik Teslimat

Sunucu hizmetlerimiz, hızlı ve sorunsuz bir başlangıç için anında teslimat özelliğine sahiptir. Satın alma işleminizi tamamladıktan kısa bir süre sonra, sunucunuz kullanıma hazır hale gelir, böylece projelerinize hemen başlayabilirsiniz.

ssd-storage

NVMe SSD Altyapısı

Sunucularımız, yüksek hızlı Solid State Drive (SSD) depolama teknolojisi ile donatılmıştır. SSD'ler, geleneksel hard disk sürücülerine (HDD) kıyasla çok daha hızlı veri okuma/yazma hızları sunar.

cloud-icon

Ücretsiz Yedekleme

Olası bir veri kaybı için tüm verileriniz günlük olarak harici yedekleme sunucularımız da güvenli olarak saklanır. Bu işlem manuel süreçlerle uğraşmanıza gerek kalmadan veri güvenliğinizi sağlar.

bandwidth

Yüksek Performans

Son teknoloji işlemciler ve SSD depolama ile donatılmış sunucularımız, yüksek hızda veri işleme ve kesintisiz performans sunar. Ölçeklenebilir kaynaklar ve gelişmiş güvenlikle, tüm dijital ihtiyaçlarınız için idealdir.

protect-icon

%99.9 Uptime Garantisi

Tüm Sunucularımız 7 gün 24 saat teknik ekibimiz tarafından izlenmekte ve olası sorunlara karşı anında müdahale edilmektedir.

settings-icon

Gelişmiş Kontrol Paneli

Müşteri paneli üzerinden VDS Sunucunuz ile ilgili işletim sistemi kurulumu, açma-kapama, yeniden başlatma, yedek alma gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz

amd-ryzen-logo

Ryzen VDS Nedir?

Ryzen VDS sunucular, tıpkı Xeon VDS sunucuları gibi donanım kaynaklarının fiziksel olarak bölümlendirilmesi sonucu meydana gelirler. Fiziksel bölümlendirmelerde, RAM ve işlemci gücü sunucuya donanımsal olarak tanımlandığı için, kaynakların tamamını limitlere takılmaksızın kullanabilirsiniz.

Ryzen VDS’leri Xeon sunuculardan ayıran farklar; Workstation hazır konfigüre ile yapılandırılmış HP / Dell gibi teknolojilerin kullanılmamasıdır. Toplama bilgisayar mantığıyla RAM, CPU, Soğutucu Fan, PSU, NVMe SSD parçalarını ayrı ayrı firmalardan tedarik edip, ATX kasa içerisinde birleştiriyoruz.

Hemen AMD Ryzen VDS hizmetimizi kullanarak oyunlarınızı ve web sitenizi en üst düzeye çıkarın. Yüksek performans, güvenlik ve ölçeklenebilirlikle donatılmış sanal sunucularımız sayesinde oyunlarınızı sorunsuz oynayabilir ve web sitenizi rekabetin önüne geçirebilirsiniz.

Size yardım etmek için hazırız!

black-cta-rectangle

Siz sormadan biz söyleyelim

Burada, hizmetlerimiz, ürünlerimiz ve işleyişimiz hakkında müşterilerimiz tarafından en sık sorulan soruları ve bu soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Sanal Sunucu, fiziksel bir sunucunun donanım kaynaklarının, yazılım ile bölünerek birden fazla ayrı ve bağımsız sunucu gibi çalışmasını sağlayan bir teknolojidir. Bu işlem, "sanallaştırma" olarak bilinir ve bir fiziksel sunucunun (bazen "ana makine" olarak adlandırılır) işlem gücü, bellek, depolama alanı gibi kaynaklarının birden fazla "sanal" sunucuya ayrılmasını sağlar. Her bir sanal sunucu, kendi işletim sistemine, uygulamalarına ve yapılandırmalarına sahip olabilir ve birbirinden bağımsız olarak çalışır.

Sanal sunucular, esneklik, ölçeklenebilirlik ve maliyet etkinliği avantajları sunar. Kullanıcılar, ihtiyaçlarına göre kaynakları hızlı bir şekilde artırabilir veya azaltabilir. Ayrıca, fiziksel bir sunucunun tamamının kiralanmasına gerek kalmadan, gereken kaynaklara erişim imkanı sunar. Bu, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için maliyet açısından verimli bir çözümdür. Sanal sunucular, web hosting, test ve geliştirme ortamları, uzaktan masaüstü uygulamaları ve daha pek çok farklı uygulama için kullanılabilir.

Teslimatlar otomatik gerçekleşmektedir. Sipariş aktivasyonu sonrası müşteri panelinizde sunucu yönetim paneli oluşmaktadır. Bu yönetim paneli üzerinden sunucunuzu anında kurabilir ve kullanıma başlayabilirsiniz.

Yedekleme sorumluluğu müşterilerimize aittir ancak müşteri memnuniyeti açısından olası sorun durumlarına karşı sunucularımızı günlük olarak yedeklemekteyiz. Yedek alma hizmetimiz profesyonel yedekleme sunucularımıza otomasyon dahilinde yapılmaktadır.

VDS sunucunuzun işletim sistemini kurmak, değiştirmek, durdurmak/başlatmak, trafiği izlemek gibi onlarca işlemi kolaylıkla yapabileceğiniz panel, hizmetiniz ile birlikte otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Sunucu siparişi sonrası talep ettiğiniz ek disk miktarını destek talebi oluşturarak iletebilirsiniz. 

Elbette, sanal sunucunuzun kurulumu esnasında Windows bir işletim sistemi tercihi yaptıysanız sunucunuzda RDP(Uzak Masaüstü) bağlantısını kullanabilirsiniz.

Tüm sunucularımız tam DDoS koruması ile donatılmıştır. Veri merkezinde yapılandırdığımız üstün DDoS korumasını tüm sunucularımızda ücretsiz olarak sunuyoruz.

Konuşmayı Başlat
Satış Öncesi Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?